Otonom Yayıncılık Dostlarına

2002’de düştük yola. Yeryüzünün bütün isyanlarına, arzularına, ihtiyaçlarına, bilgeliğine kulak vererek yürüdük. Dinlediklerimizi, duyduklarımızı paylaştık; üretimimizi hepimizin ortak olanı kılmaya çalıştık. Birlikte bir beden olmayı, bedenlerin direniş coğrafyasını hayal ettik. Her kitabımız, ortak emeğimizin ve inadımızın bir ürünü oldu. Kudretimizi artırdı, neşemizi çoğalttı. Hayalimiz, bu ortak olanımızı çoğaltmaya, geçmişteki gelecekleri duymaya, görmeye, anlatmaya devam etmek...

Bu hayali ve arzuyu paylaştığınızı biliyoruz. Elinden gelenlerin, abonelikle bu yıl da bizlere destek vermesini istiyoruz. Abonelik koşullarını internet sitemizde yer alan 2015 Abonelik  Sözleşmesinde bulabilirsiniz. Abone olmak için bu formu Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail atmanız yeterli olacak.

Birlikte yapmak istediğimiz çok şey, yürümek istediğimiz güzel bir yol var!


2015 yılı Abonelik Sözleşmesi'ni indirmek için tıklayın!

Lütfen doldurduğunuz formu Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine gönderin.

 


Paypal ile abone olmak istiyorsanız:


Site İçi Arama